Birlikte Büyüyoruz …

Botteq Consulting

06/04/2023

Renova Consulting, RPA ve Yapay Zeka teknolojileri alanında faaliyet gösteren

Botteq Consulting’e yatırım yaptı.

Medyasoft Bilişim Grubu içinde yer alan ve 2015’den beri SAP ve İş Çözümleri alanında faaliyet gösteren Renova Consulting, Robotik Süreç Otomasyonu (RPA), Süreç Madenciliği ve Yapay Zeka teknolojileri alanlarında önemli bir adım atarak, Türkiye RPA pazarında değerli projeler gerçekleştirmiş olan Botteq Consulting şirketine ortak oldu. 2021 yılında “Yeni Nesil Teknolojiler ile Geleceği İnşa Edeceğiz” sloganı ile yola çıkan Botteq Consulting, 2023 Mart ayı itibari ile Renova Consulting ile güçlerini birleştirmiş bulunmaktadır.

Botteq Consulting, iş ortaklarının digital dönüşüm projelerinde yeni nesil teknolojileri takip ederek lisanslama, eğitim ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Bu ortaklıkla ortaya çıkan güçlü sinerji ve işbirliği ile, orta ve büyük ölçekli şirketlerin yazılım robotları, süreç madenciliği, yapay zeka teknolojiler ile süreçlerinin düzenlenmesi, iyileştirilmesi, hızlandırılması, hatasız ve verimli hale getirilmesi desteklenecektir. Renova Consulting, Botteq yatırımı ile, Türkiye’de ve dünyada hızlı büyüyen RPA, Yapay Zeka ve Süreç Madenciliğinde pazar payını ve etkinliğini kısa vadede artırmayı hedefliyor. Botteq’in yatırımcısı Renova Consulting, 2017’den beri Medyasoft Bilişim Grubu içerisinde yer almaktadır. Ülkemizde ve dünyada önde gelen müşterileri ve iş ortaklarına SAP ve RPA danışmanlığı başta olmak üzere, iş çözümleri, dijital dönüşüm, kurumsal kaynak planlama, müşteri deneyimi, iş zekası alanlarında yenilikçi ve etkin çözüm, destek sunmakta ve lisanslama sağlamaktadır. SAP ve UiPath Gold Partneri olan Renova Consulting, İstanbul Altunizade ve Dubai ofislerinde hizmet vermektedir. Bu ortaklıkla, Renova ve Botteq’in ilgili yazılım ve danışmanlık ekipleri, Botteq çatısı altında birleşecektir.

Botteq kurucusu ve Genel Müdürü Servet Kaan Özdemir birleşmeyi “Çözüm önerileri sunarken önceliğimiz, etkin ve sürdürülebilir hizmeti, şeffaf bir biçimde hedef kitleye ulaştırmak. Endüstrinin ihtiyaçları doğrultusunda yaratıcı ve yenilikçi çözümler üretip ürünler ortaya çıkarmayı hedefliyoruz. Bu kapsamda aynı amaç doğrultusunda aynı hedefe yürüyen Renova Consulting ile işbirliği ortaya çıktı. Ortaya çıkan sinerjiyle hedeflerimizi daha da büyüterek ilerleyeceğiz” şeklinde yorumladı.

06/04/2023

Benzer Yazılar

Birlikte Büyüyoruz …

Renova Consulting, RPA ve Yapay Zeka teknolojileri alanında faaliyet gösteren Botteq Consulting’e yatırım yaptı....

Daha Fazla Oku

RPA Faydaları ?

RPA birçok fayda sağlar. Bu listeye her hafta RPA’nın yeni bir katkısı eklendiği için bunların hepsini büyükten küçü...

Daha Fazla Oku

RPA nasıl uygulanır ?

RPA nasıl uygulanır ? RPA’ya yatırım yapmaya karar verdikten sonraki adımınız RPA’nın uygulanmasıdır. Başarılı bir...

Daha Fazla Oku

RPA Nedir ?

“Robotic Process Automation” kelimelerinin ilk harflerinin kısaltması olan RPA, Türkçe’ye “Robotik Süreç Otomasyonu...

Daha Fazla Oku

RPA işinizi nasıl kolaylaştırır ?

Robotik Süreç Otomasyonları yani RPA,  şirketlere çok sayıda kritik konuda avantaj sağladığı için günümüzde çok sık...

Daha Fazla Oku
Botteq Consulting
Botteq Consulting