Kurucumuz

Botteq Consultancy

Servet Kaan ÖZDEMİR

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Servet Kaan ÖZDEMİR, eğitim hayatı boyunca teknolojiye yakın ve yatkın olmuştur. Sabancı Üniversitesi Mekatronik Mühendisliğinden mezun oldu.

Yazılım Mühendisi olarak iş hayatına başladı. Turkcell , Vodafone ve Kıbrıs Telsim gibi büyük telekomikasyon şirketlerine third party uygulamaların back-end & front-end kodlamasında görev aldı. Yazılım Mühendisi Takım Lideri olarak görevine devam etti.

2017 yılında Robotik Süreç Otomasyonu ( RPA ) ile tanıştı ve RPA Danışmanı olarak göreve başladı.

Blue Prism eğitimini tamamladıktan sonra Avivasa, VDF, Akbank gibi Türkiye’nin önde gelen kurumsal firmalarında muhasebe, finans, insan kaynakları departmanlarında farklı süreçlerde danışmanlık hizmeti verdi.

BOTTEQ RPA İLE İŞİNİZİ BÜYÜTÜR.

Robotik Süreç Otomasyonu (RPA) & Yapay Zeka (AI) teknolojisi üzerine uzmanlaşmış ekibiyle BOTTEQ Consultancy’i yakından tanıyınız.

Bu noktadan sonra BluePrism’in merkez ofisine Londra’da RPA Developer olarak çalıştığı firma tarafından görevlendirildi.

BluePrism’ de şu an kullanılan yaklaşık beş objenin yazılımında görev aldı. Göstermiş olduğu üstün başarı sayesinde BluePrism üst yönetimi tarafından Londra’daki görev süresi uzatılarak dünyanın en büyük ilaç ve sağlık regülasyon firması olan MHRA’ in büyük kapsamlı RPA projesinde görevlendirildi. Bahsi geçen projede hem yönetici hem de Senior RPA Developer olarak görev aldı.

2018 yılında İstanbul’a geri döndükten sonra BluePrism ‘in dışında çeşitli RPA uygulamaların ( Uipath, Kofax Kapow, Softomotive, SAP IRPA, Intellibot, Automation Anywhere) eğitimini ve sertifikalarını aldı.

Özellikle BluePrism, UiPath ve Kofax Kapow RPA uygulamalarıyları Türkiye’nin önde gelen firmalarında RPA süreçlerinin analiz, geliştirme, canlıya alım ve süreç takibi sağlayan ekiplerinde liderlik yaptı.

5 yıldır RPA sektöründe olan Servet Kaan Özdemir, Türkiye’deki en eski ve en yetkin RPA Danışmanı olup, aynı zamanda en fazla RPA uygulaması kullanabilen tek danışmandır. Bugüne kadar yaklaşık 400 farklı RPA sürecinin analiz ve geliştirmesinde, uçtan uca tüm adımlarında bulunan Servet Kaan Özdemir, BOTTEQ Consultancy A.Ş.’yi kurdu.

12 yıllık IT sektöründeki başarılı kariyerini bundan sonra dürüst ve şeffaf bir şekilde BOTTEQ Consultancy yönetiminde de gösterip Türkiye’nin önde gelen teknoloji firması olmayı hedeflemektedir.

Servet Kaan Özdemir IT’ nin dışında sosyal sorumluluk projelerinde de aktif olarak yer almaktadır. Rotary Adalar Kulüp üyeliğinin yanında Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyesidir. Futbol, arabalar ve seyahat özel ilgi alanlarıdır.

Botteq Consultancy
Botteq Consultancy
Botteq Consultancy

TANITIMVİDEOMUZ